اخبار

پکیج کارتونهای خاطره انگیز

پکیج کارتونهای خاطره انگیز

پکیج کارتونهای خاطره انگیز

آرشیو کارتون قدیمی

فروش انیمیشن باکیفیت

 

امروزه نیز به‌‌ رغم تمام پیشرفت‌های تکنولوژیکی، خرید کارتون قدیمی ساختارهای تمام انیمیشن، کماکان طرفداران خاص خود را دارند و هنوز هم عناوین کوتاه زیادی بر پایه اصول این ساختارها تولید می‌شود
انيميشن عبارت است از فيلم برداري از حركت پديده هاي غير خرید مجموعه کارتون جاندار يا اجسام طبيعي و مصنوعي بي جان كه به صورت احجام و اشكال هستند.
اکنون اگر قصد تجدید خاطره دارید می توانید با خرید این پکیج، خاطرات خود را زنده کنید و با جعبه جادویی سری به گذشته تان بزنید. دیدن کارتون های دوران کودکی خیلی می تواند دلچسب باشد.
تمامی انیمیشن های ما را نگاه کنید و هر کدام را پسند کردید با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه فرمایید
جالب این که موسیقی اغلب این کارتون‌ها را آهنگ سازهای مشهوری ساخته‌اند یا اگر آهنگ ساز گمنامی داشته است، آن قدر تاثیرگذار بوده که در ذهن‌ها ماندگار شده است.
بهترین کارتونهای قدیمی و پرطرفدارترین آنها در این بخش بهترین کودک قرار میگیرد که شما میتوانید آنها را بابالاترین کیفیت و با دوبله فارسی تهیه نمایید.
بسیار خوشحالیم که توانستیم گلچینی از چهل کارتون که همگی آنها از کارتونهای محبوب و خاطره انگیز دوران کودکی شما دوستان گرامی می باشند را جمع آوری کرده و تقدیم به همه علاقمندان نماییم.
بهترین و جذاب ترین کارتون های قدیمی را در این مجموعه خواهید یافت . مجموعه ایی مفرح و سرگرم کننده برای دلبند شما .مجموعه ای از بهترین و لذت بخش ترین کارتونها و انمیشین های دوران کودکان دیروز به صورت دوبله ی حرفه ای معروف ترین شرکت ایرانی دوبله کارهای کودکان،برای کودکان امروز
عرضه تمامی کارتون هایی که با آنها در کودکی بزرگ شده ایم و خاطرات داریم .از ای کیوسان،چوبین و گالیور، تا پسر شجاع و بابا لنگ دراز …تمام کارتون های تلویزیونی زیبای خاطره انگیزرا در کشکول ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *