اخبار

فروش کارتون قدیمی

کارتون قدیمی

فروش کارتون قدیمی با کیفیت

خرید آنلاین کارتون قدیمی

فروش اینترنتی کارتون قدیمی

فروش نسخه اورجینال کارتون قدیمی

 

انیمیشن یا جان بخشی به تکنیکی از قصه پردازی و تولید فیلم گفته می شود که با توهم حرکت بوجود می آید. در توهم حرکت چندین عکس ثابت که فقط مقداری تفاوت در آن هاست در کنار یکدیگر قرار میگیرند و باعث پیدایش انیمیشن می شوند.

اما امروزه با وجود تکنولوژی های بسیار زیاد در این حوزه روش ها و تکنیک های زیادی برای ساخت انیمیشن وجود دارد و حتی شما هم می توانید یک تکنیک جدید را خلق کنید!

از جمله تکنیک های موجود می توان به پیپر انیمیشن، استاپ موشن، کات اوت، موشن گرافیک، انیمیشن سه بعدی و … نیز اشاره کرد.

کارتون برای نامیدن فیلم های کوتاه یا برنامه هایی تلویزیونی که با تکنیک انیمیشن سازی ساخته میشن و در اونها طراحی و عکاسی از یک موضوع، جای فیلمبرداری از موضوع زنده رو میگیره هم استفاده میشه. جامعه هدف کارتون ها بیشتر مواقع کودکان هست و معمولن توی اونها از تکنیک شبیه سازی حیوانات به انسان ها و موضوعاتی مثل ابرقهرمان ها و ماجراجویی های یک قهرمان کودک استفاده میشه.

حالا که با وجود توضیحات بالا  متوجه شدیم کارتون چیه ، یاد دوران بچگیمون میافتیم که با یک سری کارتون های خارجی یا ایرانی خاطره داریم .

برای اینکه این خاطره های رو مجسم کنید سایت کشکول با فروش کارتون قدیمی به شما عزیزان ، در خدمت شما می باشد تا سهمی در روزهای خوب بچگی شما داشته باشد.

سایتی پر از خاطره از زمان های رفته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *