اخبار

فروش فیلم قدیمی

سریال قدیمی

فروش فیلم قدیمی با کیفیت

فروش آنلاین فیلم قدیمی

خرید فیلم قدیمی ارزان

فروش فیلم قدیمی به صورت اینترنتی

ارائه آنلاین فیلم های قدیمی

 

نخستین سالن سینمای ایران در سال ۱۲۷۹ (۵ سال پس از اختراع جهانی آن توسط برادران لومیر) با نام «سینما سولی» که توسط کاتولیک‌ها در شهر تبریز تأسیس شده بود، آغاز به کار کرد؛ اما به دلیل عدم دسترسی به فیلم‌های جدید، در سال ۱۲۹۵ تعطیل شد.)

تا سال ۱۳۰۹ هیچ فیلم ایرانی ساخته نشد و اندک سینماهای تأسیس شده به نمایش فیلم‌های غربی که در مواردی زیرنویس فارسی داشتند می‌پرداختند. نخستین فیلم بلند سینمایی ایران به نام آبی و رابی در سال ۱۳۰۹ توسط اوانس اوگانیانس ساخته شد.

از سال ۱۳۴۴، سینمای فیلم فارسی اوج خود را تجربه کرد و موجی از فیلم‌های “گنج قارونی” سینماهای ایران را درنوردید. در سال ۱۳۴۸ با ظهور فیلم‌هایی مانند گاو و قیصر تغییری اساسی کرد؛ جریان تازه‌ای ایجاد شد که موج نوی سینمای ایران لقب گرفت. از سویی تاًسیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۴۸ فرصت مناسبی برای شکل‌گیری سینمای فرهنگی در ایران شد.

بعد از انقلاب طی سالهای ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۲ به دلیل نبودن ضوابط تدوین شده فیلمسازی، سینمای ایران پس از انقلاب به یک پوست اندازی فرهنگی رسید و قوانینی منطبق با قانون جمهوری اسلامی برای آن تنظیم و تثبیت گردید. پس از سال ۱۳۶۲ با تدوین ضوابط فیلمسازی که با توجه به شرایط پس از انقلاب تنظیم شده بود.

با  دانستن این تاریخچه کوتاه خوب است که برای تهیه فیلمهای قدیمی دست به کار شویم تا با تاریخ  به خوبی آشنا شویم.البته تهیه تمامی فیلمهای قدیمی ایرانی ممکن نیست  ممکن باشد و این به دلیل نگاتیوی بودن آنها و عدم تریمیم این نگاتیو ها می باشد.

البته در سایت فروش اینترنتی کشکول تمامی فیلم های قدیمی ایرانی که ترمیم شده اند و همچنین فیلم های قدیمی خارجی موجود می باشد . وشما به راحتی می توانید ه خرید فیلم قدیمی دلخواه خود اقدام و از دیدن آن لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *