اخبار

فروش فیلم زیر نویس دار

فیلم زیر نویس دار

فروش فیلم زیرنویس دار ارزان

فروش اینترنتی فیلم زیرنویس دار

فروش نسخه زیرنویس دارسریال خارجی

ارائه آنلاین فیلم زیر نویس دار

 

نوشتار گفته‌ها یا ترجمه‌ی یک فیلم، موزیک ویدئو، سریال و… می‌باشد که از زبان های دیگر (برای ناشنوایان و کم‌شنوایان و گاه برای آموزش زبان ) گویندگان برنامه نمایشی به صورت متن نوشته شده و معمولاً در زیر ویدئو ظاهر می‌شود و در هر بار مکالمه بازیگران، به صورت هماهنگ پخش میشود.

انواع زیرنویس

زیرنویس‌ها به دو روش حک که به اسم هاردساب و روش srt که در فایلی جداگانه زیرنویس قرار می‌گیرد در فرمت‌های جدیدتر فیلم مانند mkv و mp4 قابلیت الصاق چند زیرنویس به فیلم موجود است که بیننده در صورت تمایل زیرنویس مورد نظر را انتخاب یا آن را غیر فعال می‌کند

زیرنویس‌ عموماً با پسوند srt شناخته میشوند هر چند با پسوند های دیگر چون smi ،sub/idx و … نیز موجودند ولی اصلی‌ترین و رایج‌ ترین نوع زیرنویس srt می‌باشد. نحوه خواندن این زیرنویس‌ ها در کامپیوتر توسط نرم‌ افزارهای حرفه‌ای پخش فیلم صورت می‌گیرد – km player – pot player – vlc که از معروف‌ترین و با کیفیت‌ ترین نرم افزار های پخش میباشند .

در هاردساب ، زیرنویس به فایل تصویری چسبانده شده و تشکیل یک فایل تصویری واحد را داده اند. به عبارت دیگه شما وقتی فایل تصویری رو پخش میکنید ، زیرنویس بروی فیلم از قبل حک شده است و قابل جدا شدن هم نیست.

کشکول با فروش فیلم زیرنویس دار با تنوع هارد ساب و زیرنویس جدا به نیاز تمامی گروه های مخاطبان پاسخ گفته تا دیگر هیچ فیلمی را بدون زیرنویس مشاهد نکنید و از دیدن فیلم خود لذت ببرید

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *