اخبار

فروش فیلم خارجی

فیلم خارجی

فروش فیلم خارجی

فروش اینترنتی فیلم خارجی

خرید فیلم خارجی ارزان

فروش پروفروشترین فیلمهای خارجی

فروش نسخه اورجینال فیلم خارجی

 

بیش از نیم قرن است که در سراسر جهان مردم سینما می روند و جادوی مرموز تصاویر زنده ای که در تالاری تاریک روی پرده پدیدار می شود، آن ها را محسور می کند، می روند تفریح کنند ، لذت ببرند، مانند وقتی که کتاب می خوانند یا به موسیقی گوش می دهند ، ولی درباره موسیقی و کتاب به عنوان هنر بحث می شود ، حال آنکه برخی سینما را فقط سینما می دانند، اصولا شرایط و اوضاع سهل و ساده دیدن فیلم، سینما را امری سراسری جلوه می دهد، چنان سرگرم کننده و چنان عادی است که نمی توان نفس خود سینما را هنر دانست. و بنابراین این اگر سینما ریشه دوانده است به سبب شاهکارهای هنری اش نیست. بلکه طرز نقل داستان و نمایش زندگی در سینما، هم دل تماشاگر و هم تخیل او را برمی انگیزد. و این علاقه استوار همه تماشاگران به سینما به عنوان سینما است که انگیزه اصلی کارگردانان، ، تهیه کنندگان و مخترعین بوده و سبب شده است که اینها فیلم سینما را از صورت خام و لرزان نخستین به کمال فنی و قدرت عاطفی امروزی اش برسانند.تهیه کنندگان و مخترعین بوده و سبب شده است که اینها فیلم سینما را از صورت خام و لرزان نخستین به کمال فنی و قدرت عاطفی امروزی اش برسانند

با این حال بسیاری از فیلم های خارجی در سینماهای داخل کشور اجازه اکران ندارد، و علاقه مندان به فیلمها ی خارجی نیز باید به دنبال این فیلمها وقت عزیز خود را هدر دهند.

سایت کشکول با  فروش فیلم خارجی به روز که محصول سال است و همچنین و فیلمهای قدیمی تر این اتلاف وقت را کاهش داده و علاقه مندان به راحتی می توانند به دیدن فیلمهای مورد علاقه خود در ژانرهای مختلف بپردازند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *