اخبار

فروش سریال قدیمی

فروش سریال قدیمی

فروش سریال قدیمی با کیفیت

فروش بایگانی رادیو تلوزیون

خرید فیلم مستند

خرید کارتون قدیمی

 

سریال قدیمی

حضور پررنگ شبکه‌های اجتماعی و رقبای ماهواره‌ای و حتی بالا رفتن سطح سلیقه مردم در سال‌های گذشته شاید بهانه‌هایی باشد که خیلی‌ها برای ریزش بیننده‌های این روزهای تلویزیون در نظر می‌گیرند اما نکته‌ای که هست اینجاست که اگر سری به سریال‌های پرطرفدار سال‌های گذشته بزنید رد پای کارگردان‌ها و عواملی را می‌بینید که این روزها بیش از پیش جای خالی‌شان را می‌شود در قاب تلویزیون احساس کرد.

بازپخش سریال‌های قدیمی شاید برای یک رسانه امری خوشایند و قابل قبول نباشد، اما همیشه مورد توجه مخاطبان تلویزیون بوده است.

دلایل بسیاری را برای ماندگاری و تأثیرگذاری سریال های قدیمی می‌توان نام برد؛ ازجمله: روایت درست و منسجم، بازی‌های حساب شده بازیگران، پایان‌بندی مناسب و همذات‌پنداری با مخاطب، به‌کارگیری خلاقیت، احترام به نیاز و سلیقه مخاطب و دور نشدن از واقعیت‌های جامعه.

در سریال‌های قدیمی عشق وجود دارد موضوعش با عشق و علاقه انتخاب شده است. عوامل و سازندگانش هم با عشق و علاقه آن را می‌ساختند و به آینده امیدوار بودند..

و مخاطبان با دیدن سریال های قدیمی یاد دوران خوش گذشته خود می افتند و تجدید خاطرات میکنند

پدر و مادرهای ما دلشان برای ۲۰ یا ۳۰ سال پیش تنگ می‌شود و از سریال‌های دهه ۶۰ و ۷۰ باشکوه یاد می‌کند، ولی ما برای سریال‌های دهه اخیر دلمان تنگ می‌شود،با خرید سریال قدیمی از کشکول ساعت‌ها پای سریال‌های ماندگار وقت می‌گذرانیم و از این حس غریب نوستالژی لذت می‌بریم.

کشکول با فروش سریال قدیمی ایرانی و خارجی مورد علاقه تان ، شما را در گیر سفر زمان میکند .سفری بسیار خوشایند و دلپذیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *