اخبار

فروش سریال ایرانی

فروش سریال ایرانی

فروش سریال ایرانی

خرید سریال ایرانی ارزان

فروش نسخه اورجینال سریال ایرانی

فروش آنلاین سریال ایرانی

با گذر از آن روزها و افزایش ابزار رسانه‌ای و سرگرمی، شبکه نمایش خانگی هم با تولید و پخش سریال‌ها و بعد راه‌اندازی سینمای خانگی و تلویزیون تعاملی کشور یا همان وی.او.دی در ‌سال ٩٤ راه جدی‌تری را در پیش گرفت.

حالا شبکه نمایش خانگی طرفداران خود را دارد و شاید تنها یکی از دلایل آن کمتر شدن سانسورها و کمرنگ شدن خط قرمزها در این مجموعه‌هاست. اواخر دهه ٨٠ سریال قهوه تلخ مهران مدیری از آن دست مجموعه‌هایی بود که حسابی در میان مردم گل کرد و بعد هم نوبت به سریال شهرزاد رسید که سی‌دی‌های آن میان مردم دست‌به‌دست شود.

میزان استقبال از یک اثر در شبکه نمایش خانگی دلایل متفاوتی دارد و مقایسه فروش سریال ایرانی نیازمند بررسی فاکتور‌های زیادی است؛ تیراژ هر قسمت، تعداد مخاطبان در سامانه نمایش درخواستی(VOD)، قیمت محصول و سایر شرایط توزیع

مجموعه‌ای از فیلم‌های ایرانی به شبکه‌های تلویزیونی 6 کشور دانمارک، مجارستان، واتیکان، گرجستان، ارمنستان و روسیه فرستاده شد. با ابراز تمایل برخی از شبکه‌های تلویزیونی خارجی، اداره مبادلات برنامه ای مرکز بین الملل سازمان صدا و سیما مجموعه‌ای از برنامه‌های مستند، سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی درخواستی مورد نظر را به منظور پخش از شبکه‌های تلویزیونی آنها به این کشورها ارسال کرد.

با این حال خوب است بدانیم برا تهیه نسخه اصل این سریال های ایرانی ، به کجا مراجعه و چگونه این سریال ایرانی را تهیه کنیم.  امکان فروش سریال ایرانی در وب سایت کشکول به راحتی قابل دسترسی است. این برنامه ها در پکیج ویژه همراه با ارمغان کشکول به علاقمندان تقدیم می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *