اخبار

فروش بایگانی فیلم قدیمی

فروش بایگانی فیلم قدیمی

فروش بایگانی فیلم قدیمی

خرید کارتون قدیمی

فروش فیلم خارجی زیر نویس دار

 

فیلم های بسیار زیادی تا به امروز ساخته شده است اما تعداد معدودی از آن ها تبدیل به یک خاطره مشترک برای تمامی مردم شده است. برخی از این فیلم ها به حدی زیبا هستند که اگر آن ها ندیده اید حتما باید به تماشای آن ها بنشینید.

این روزها که به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشتر ما در قرنطینه خانگی هستیم، فرصتی فراهم است تا از ساعات بیکاری‌مان استفاده بهتری داشته باشیم. تماشای فیلم‌های قدیمی در چنین شرایطی، یک تجربه بی‌نظیر است.

اگر به تماشای فیلم‌های قدیمی علاقه‌مند هستید، این لیست را فراموش نکنید.
مدت‌هاست كه می‌توان قدیمی‌ترین و دورترین فیلم‌های سینمای جهان را با بهترین و به روزترین كیفیت موجود تماشا كرد و با نگاهی دقیق، به همه جزئیات حیرت‌انگیز پلان‌ها زل زد. اما هنوز این حسرت برای سینمای ایران باقی است و حتی از بیشتر فیلم‌های تولیدشده در چند سال قبل و همین دهه 90 شمسی هم، نسخه خوب و باكیفیتی موجود نیست

وقتی بخواهیم از فیلم های قدیمی پر از مفهوم ایرانی حرف بزنیم بی شک اسامی امید نادری، بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی به ذهنمان می آید. فیلم سازانی که هنر در سینمای ایران را شکوفا کردند
بحث کیفیت در سینمای ایران بحثی است که در رده های آخر به آن توجه می شود، به‌خصوص نگهداری و ترمیم فیلم‌های قدیمی که عمدتا فیلمخانه ملی ایران و آرشیو صدا و سیما به دلیل شرح وظایف مصوب خود در این حوزه ورود پیدا کرده اند.
تيم کشکول به صورت شبانه روز با راه هاي ارتباطي اینستاگرام و تلگرام و تماس در خدمت کاربران عزيز در جهت رفع نياز و مشکلات ناگهاني کاربران عزيز هستيم.
خوشبختانه چند سالی است كه در سینمای ایران هم به فكر مرمت و اصلاح نسخه‌های قدیمی و بی كیفیت برخی فیلم‌های شاخص دهه‌های دور افتاده‌اند. نفس این اتفاق، مبارك و ارزشمند است و تا حدی خلأ بزرگی را در سینمای ایران پر می‌كند، به شرطی كه از این حركت و این‌گونه تلاش‌های فرهنگی و سینمایی بارز، حمایت مادی و معنوی شود و كارشناسان و متخصصان این زمینه در داخل كشور تشویق شوند.
با توجه به تلاش شبانه روزي تيم کشکول، بديهي است توقع ما از کاربران عزيز حمايت ما از برنامه است..
کشکول بزرگترین عرضه کننده فروش بایگانی فیلم قدیمی و فیلمهای تله نسخه 35 میلیمتری و ،سریالها و تاترهای نایاب، در فضای مجازی میباشد. محصولات فرهنگی ما با نازلترین قیمت و با کیفیت بالا عرضه میگردند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *