اخبار

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو برای علاقمندان به قصه بسیار جذاب است. پس از کتاب، رادیو را می توان به عنوان رسانه ای عجین شده با قصه و قصه گویی معرفی نمود. برخی افراد رادیو را جعبه ای قصه گو تلقی می کنند. هرچند که ماهیت شنیداری رادیو در این امر بسیار تاثیرگذار است. و هر دو عامل و عنصر قصه گویی ( گوش و کلام) را دارا می باشد.

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو و بررسی پیشینه‌ی آن

برنامه قصه ظهر جمعه رادیو از سال 1319 فعالیت خود را اغاز نموده است. این فعالیت همچنان ادامه دارد. مخاطبان خود را نیز جذب نموده است. این برنامه به فاصله تقریبا یک هفته پس از شروع پخش اخبار از رادیو ایران آغاز به کار نمود. این زمان تقریبا یک ماه پس از بنیان گذاری رادیو بود. اگر علاقمند به خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو هستید. بدانید که اولین قصه گوی این برنامه فضل الله مهتدی ( صبحی) بود. ایشان تقریبا 24 سال عهده دار قصه گویی این برنامه بود. پس از ایشان افراد دیگری این وظیفه را برعهده گرفتند. برخی از این افراد عبارتند از :

علی جواهر کلام

ایرج گلسرخی

حمید عاملی

مصطفی موسوی گرمارودی

و ….

*** برای خرید کامل قصه ظهر جمعه با شما، لازم به ذکر است که این افراد هر کدام چند ماه الی پنج سال قصه گوی این برنامه بوده اند.

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو و قصه گوی معروف این برنامه

محمد رضا سرشار معروف به رضا رهگذر است. ایشان همان قصه گوی معروف هستند. صدای آقای سرشار بخشی از خاطرات چند نسل است. ایشان 24 سال قصه گوی ظهر جمعه رادیو بوده اند. آقای سرشار از 22 بهمن ماه سال 1360کار خود را آغاز نمود. و 15 مهر ماه 1384 پایان قصه گویی ایشان بود. صدای گرم و گیرای آقای سرشار ساعت 2 ظهر جمعه در خاطر تمام شنوندگان این برنامه ثبت شده است. هلاوه بر صدای گرم و گیرا ایشان مهارت خاصی در قصه خوانی داشتند. همین قدرت کلام ایشان بود که روز به روز به مخاطبین این برنامه می افزود.

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو با صدای سرشار

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو و طرفداران آن در دهه 60

در خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو باید توجه داشت که این برنامه از برنامه های بسیار پرطرفدار در دهه 60 بوده است. در سال 1363 یک نظر سنجی انجام شد. بر اساس این نظر سنجی برنامه قصه ظهر جمعه رادیو دومین برنامه پرمخاطب رادیو در آن زمان شناخته شد. رتبه اول به برنامه صبح جمعه با شما تعلق گرفت.

*** لازم به ذکر است امکان خرید کامل صبح جمعه با شما با کیفیت عالی در وب سایت کشکول فراهم شده است.

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو و مخاطبان خاص آن

این برنامه ها در آن زمان مخاطبان خاصی نیز داشتند. آیت الله خامنه ای و حجت الاسلام علی اکبر هاشمی رفسنجانی از مخاطبان خاص این برنامه بودند. آقای سرشار در آن زمان به خاطر اجرای داستان کوتاهی با عنوان دوستان از آیت االه خامنه ای جایزه دریافت نمود. بخش هایی از این داستان را آقای سرشار به زبان آذری تعریف نموده بودند.

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو و مجموعه های بی نظیر مشابه آن

اگر علاقمند به خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو هستید. بهتر است بدانید که تقریبا همزمان با برنامه ظهر جمعه رادیو ، برنامه هایی در آن دوره پخش میشد. این برنامه ها هرکدامشان مخاطبین خاص خود را داشت. برخی از این برنامه های به یاد ماندنی عباتند از :

خرید کامل صبح جمعه با شما

خرید قصه شب قدیمی رادیو

خرید قصه شب دهه40

خرید نمایش های جانی دالر

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید برنامه قدیمی رادیو

خرید برنامه قدیمی تلوزیون

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو و داستان های معروف آن

در برنامه ظهر جمعه رادیو بعضی از قصه ها پرمخاطب تر بود. هر چند که این برنامه همیشه جزء پرمخاطب ترین ( شنونده ترین) برنامه های رادیو بود. اما برخی ار قصه های آن از محبوبیت بیشتری برخوردار بودند. علاقمندان به خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو بهتر است این قصه ها را بشناسند. در ذیل به طور مختصر به اسامی آنان اشاره شده است :

قصه پسر باهوش

قصه هد هد و زاغ

قصه گرفتاری بهلول

قصه نخل پیر خانه ما

قصه پرواز خاکستری

قصه پسر تنها

قصه هیزم شکن و درخت بلوط

قصه یادگاری

قصه پرنده و قفس

قصه مسافر کربلا

قصه پسران دهقان

قصه همسایه گدای من

قصه یاد حق

قصه کار

قصه پای تخته سیاه

قصه پسر ستاره

قصه معرکه گیر

قصه نبرد شجاعان صحرا

قصه موش و گربه

قصه همراهان

قصه یکی از آن روزها

قصه نمی تونم دروغ بگم

و …

در خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو . همه این قصه ها نیز موجود است.

خرید کامل قصه ظهر جمعه رادیو ایران