اخبار

خرید کامل صبح جمعه با شما

خرید کامل صبح جمعه با شما

خرید کامل صبح جمعه با شما امکانی برای علاقمندان به این برنامه‌ی نوستالژیک است. برنامه صبح جمعه با شما از برنامه های اصلی رادیو ایران بوده است. این برنامه در سه دهه از پرمخاطب ترین برنامه های رادیو ایران بوده است. دهه 50، دهه 60 و دهه 70 خورشیدی صبح جمعه با شما موجب نشاط مردم را فراهم می نمود. صبح شما با شما بعدها با عنوان جمعه ایرانی و رادیو جمعه به فعالیت خود ادامه داد. در سال 1397 برنامه صبح جمعه با شما با همین نام مجددا شروع به فعالیت نمود. اگر علاقمند به خرید کامل صبح جمعه با شما هستید، در این مقاله با ما همراه باشید.

 

خرید کامل صبح جمعه با شما 4

رادیو و خرید کامل صبح جمعه با شما

به جرات می توان اظهار داشت رادیو رسانه‌ی زندگی است، مردم با این رسانه زندگی می کنند. مردم در خانه، ماشین؛ محل کار و … به برنامه های رادیو گوش می سپارند. در نتیجه این رسانه همراه صمیمی مردم است و باید خواسته های آن ها را برآورده نماید. با گرفتن یک موج از این رسانه افراد پا به دنیای رنگارنگی می گذارند. خرید کامل صبح جمعه با شما و سایر برنامه های نوستالزیک رادیو می تواند جایگزین گوش سپردان به برخی از آهنگ خای نه چندان وزین شود.

طنز انتقادی و خرید کامل صبح جمعه با شما

صبح جمعه با شما طنزی فاخر را ارائه می نماید. این برنامه در راستای ارائه طنزی انتقادی فضایی شاد و مفرح را برای شنوندگان خود فراهم می نماید. این برنامه به ناهنجاری های اجتماعی و همچنین طرح مشکلات جامعه و مردم در قالب طنز می پردازد. و نقدهایی سیاسی را متوجه معضلات اجتماعی و مسئولین مربوطه می نماید. این نوع از طنز همراه با فرهیختگی، موقعیت شناسی و کاملا خردورزانه است. و به دور از هر نوع لودگی است. صبح با شما در روزهای جنگ، موشک، حمله، بمباران و … برای مدتی هر چند کوتاه خنده را بر لب مردم می آورد. خرید کامل صبح جمعه با شما امکان گوش سپردن به این طنز جذاب را فراهم می نماید.

 

خرید کامل صبح جمعه با شما

 

هنرمندان محبوب و خرید کامل صبح جمعه با شما

این برنامه عمده شهرت و محبوبیت خود را مدیون تلاش های هنرمند محبوب منوچهر نوذری است. از جذاب ترین نقش های ایشان در صبح جمعه با شما آقای ملون و آقای دست و دلباز را می توان نام برد. پایه گذاران اصلی این برنامه‌ی رادیویی محبوب افرد زیر بوده اند :

شاهرخ نادری

احمد شیشه گران

فرهنگ جولایی

صادق عبداللهی

با خرید کامل صبح جمعه با شما متوجه خواهید شد که در طول چند دهه اجرای مداوم صبح جمعه با شما، هنرمندان زیادی در این مجموعه فعالیت نمودند. این هنرمندان عبارتند از :

منوچهر نوذری

عزت الله مقبلی

حسین عرفانی

شهلا ناظریان

مهین برزویی

رضا عبدی

منوچهر آذری

اکبر متانی

شهروز ملک آرایی

منوچهر والی زاده

عباس محبی

بیوک میرزایی

امیر حسین مدرس

مینو غزنوی

علیرضا جاویدنیا

پرویز ربیعی

کنعان کیانی

پریچهر بهروان

حسین امیرفضلی

فرهنگ مهرپرور

محسن هرندی

پرویز نارنجی ها

مهین دیهیم

خرید کامل صبح جمعه با شما 3

 

شروع مجدد و خرید کامل صبح جمعه با شما

پس از چند دهه فعالیت برنامه صبح جمعه با شما برای مدتی غیر فعال بود. درنهم اردیبهشت ماه 1397 این برنامه زیر نظر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران مجددا فعالیت خود را از سر گرفت. اولین قسمت از این برنامه در سرای محله زعفرانیه ضبط شد . و به نمایشگاه کتاب و موضوعات مرتبط با آن اختصاص یافت. این برنامه به همت افراد زیر فعالیت مجدد خود را آغاز نمود :

تهیه کننده : ساجد قدوسیان

بازیگردان : علیرضا جاوید نیا

نویسنده : حمید پارسا

مدیریت : حمید رضا افتخاری

خرید کامل صبح جمعه با شما هنرمندان این مجموعه را به شما معرفی می نماید. هنرمندان زیر در سری جدید صبح جمعه با شما فعالیت نمودند :

اصغر سمسار زاده

عباس محبی

مرحوم صادق عبد اللهی

حسین هاشمی

مرتضی تبریزی

فرانک رفیعی طاری

شوکت حجت

داوود منفرد

مرحوم حسین محب اهری

شوکت حجت

بیوک میرزایی

ابوالفضل آقا خانی

نسرین نخبه زارع

گلچهره زند

سارا جعفری

مهدی صباغی

زهره کدخدازاده

الهام حاجی نژاد

نسیم رفیعی

حمید رضا اللهیاری

و …

 

خرید کامل صبح جمعه با شما 1

 

خرید کامل صبح جمعه با شما و سایر برنامه های نوستالژیک

به غیر از صبح جمعه با شما برنامه های نوستالژیک دیگری در همان بازه زمانی ساخته شد. این برنامه ها می توانید از طریق لینک های زیر به راحتی تهیه نمایید.

خرید کامل برنامه ظهر جمعه رادیو

خرید قصه شب قدیمی رادیو

خرید قصه شب دهه 40

خرید نمایش های جانی دالر

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید برنامه قدیمی رادیو

خرید برنامه قدیمی تلویزیون

خرید کامل صبح جمعه با شما 2

.