اخبار

خرید فیلم مستند کوتاه و بلند

خرید فیلم مستند کوتاه و بلند

خرید فیلم مستند کوتاه و بلند

فروش فیلم مستند ارزان

آرشیو فیلم مستند زیر نویس دار

 

فیلم مستند یعنی «عین واقعیت» که می‌تواند حتی در یک محکمه قضایی به عنوان سند مورد استناد قرار گیرد.

در یک تقسیم بندی ساده فیلم های مستند را در دو دسته کلی قرار داد:

الف – مستند خبری یا گزارشی

ب – مستند خلاق یا خلاقانه

الف – مستند خبری یا گزارشی

وظیفه اصلی این نوع مستند، خبررسانی در شکل گزارشی و تفسیر حوادث است، بنابراین در ساخت و پرداخت فیلم مستند خبری یا گزارشی فرصتی برای اعمال خلاقیت هنری وجود ندارد، کافی است امکاناتی مانند دوربین و مواد خام در اختیار داشته باشیم و موضوع هم برایمان مشخص باشد؛ مثلاً بازدید یک مقام عالی رتبه از یک کارخانه، وقوع سیل یا دیگر حوادث غیر مترقبه، دیدار مقامات سیاسی کشورها و هزاران موضوع سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و… که روزانه در جهان اتفاق می‌افتند. ارزش این نوع فیلم در به روز بودن و خبررسانی درست است، اما به لحاظ تاریخی مستندهایی از این دست به طور قطع ارزش آرشیوی دارند.

ب – مستند خلاق یا خلاقانه

به غیر از ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد به ویژه اطلاع رسانی به عنوان وظیفه اصلی، این نوع مستنددربرگیرنده نگاه و ذهن خلاق سازنده‌اش نیز است. در اینجا سازنده اثر و سلیقه و نگاه خاص اوست که به فیلم ارزش هنری می‌دهد و آن را از نمایش یا ارائه یک واقعیت صرف فراتر می برد. در سینمای مستند، ما با مردمنگاری یا انسان شناسی های فرهنگی / اجتماعی و ( به جای صندلی نشینی) به کار در میدان تحقیق، سروکار داریم. این که برخی در ایران علاقه دارند که فیلم مردمنگاری را چیزی جدا از فیلم مردم شناسی، تعریف کنند و قائل به دو نوع فیلم ( مردم نگاری و مردمشناسی) هستند،با عنایت بر همین تعریف کلی است.

ما در سایت کشکول خرید فیلم مستند کوتاه و بلند را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ارائه میدهیم.و یکی ازرویکردهای ما در کشکول این است که مخاطبان با مستندهای بلند و کوتاه خوب دنیا بیشتر آشنا شوند کشکول شما ساعتها صرف تماشای و لذت بردن از بهترین فیلم مستند بلند و کوتاه خواهد کرد.

کشکول عرضه کننده تولیدات صوتی و تصویری فرهنگی است که با شعار «با خانواده فیلم ببینید» درصدد انتشار و عرضه محتوای سالم از فیلم‌های مستند در وهله اول و فیلم‌های سینمایی و پویانمایی و فیلم‌های کوتاه، نماهنگ ازتولیدات داخل و خارج کشور در وهله دوم است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *