اخبار

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید برنامه شب بخیر کوچولو

خرید برنامه شب بخیر کوچولو خاطرات دوران کودکی را تداعی می کند.این برنامه در واقع مجموعه ای از داستان ها و قصه های کوتاه بود. این قصه ها در آن زمان بسیار جذاب، زیبا و شنیدنی بود. محتوای آن ها آموزنده و مناسب برای زمان خواب کودکان است. این قصه ها مناسب گروه سنی ب و ج است.

خرید برنامه شب بخیر کوچولو قدیمی

خرید برنامه شب بخیر کوچولو برای بچه های دیروز و امروز

بچه ها در بسیاری زمان ها برای خوابیدن نیاز به آرامش، قصه و لالایی دارند. اما بزرگتر ها زمان کافی برای انجام این کار را ندارند. یا این که حوصله‌ی لازم را ندارند. خرید برنامه شب بخیر کوچولو مناسب بچه های قدیم و بچه های امروز است. در واقعی برنامه ای نوستالژیک، خاطره انگیز و مناسب برای چند نسل است. به طوری که ما ( کودکان قدیم ) هرگز فراموش نمی کنیم دوران کودکی را با این قصه ها به خواب رفتیم. هرچند که بچه های امروز چندان با آن آشنا نیستند.

خرید برنامه شب بخیر کوچولو اینترنتی

خرید برنامه شب بخیر کوچولو و قصه های محبوب ان

این برنامه هر شب یک قصه‌ی جدید را پخش می کرد. برخی از محبوب ترین این قصه ها عبارتند از :

یک دوست تازه . انگشت های دست . دندونای من و خرگوشم . شربت دونه دونه . ماه و شکلات . آواز بی موقع . بازی ابرها . برگ کوچک انگور . کلاغ خبرچین . دوستی . خواب قطار شهری . شمعدونی کوچولو . خرگوش تپلی . موش موشی . برف های دونه دونه . ساعت شهر ماهی ها . گنج بزرگ . قلک کوچیک . بزغاله بازیگوش . پیراهن مهمونی . دختر درخت نارنج . بادبادک محسن . جعبه اسباب بازی . دوستی با بهار . چلچله . خواب بنفشه . کیک تولد خوشمزه . مسابقه گل های دریایی . اشتباه درخت . دونه‌ی ریزه میزه . میوه های قلقلی . گردش خرگوش ها . خانواده مهربون . درخت خوابالو . پرستوی باهوش . هدیه نوروز . جشنی در جنگل . بلندترین صدا . بلبل شکمو . رودخانه قصه گو . مسابقه نقاشی . درخت سیب طلایی . اسباب بازی محسن . مورچه و کولوچه . گنجشک کوچو لو . توپ قلقلی و …

خرید برنامه شب بخیر کوچولو آنلاین

خرید برنامه شب بخیر کوچولو و آشنایی با عوامل آن

برنامه شب بخیر کوچولو در آن سال ها توسط تیمی کارآزموده و علاقه مند به کودکان این سرزمین روی آنتن می رفت. این عزیزان همواره دغدغه کودکان این سرزمین را داشته اند. این عوامل عبارتند از :

گوینده : مریم نشیبا

شاعر و نویسنده : مصطفی رحمان دوست

نویسنده : معصومه ذباح

خواننده : پرشاد پیروزکار

طراح و برنامه نویس : سید محمد رسول بروند

پخش از رادیو ایران

شعر لالایی توسط آقای رحمان دوست سروده شده است. این شعر بی شک یاد آور خاطرات کودکی، خواب ارام و دلچسب و … است. آقای رحمان دوست این شعر را پس از واقعه رودبار در سال 1369 سروده است. در حالی که شاهد کودکی زنده زیر آوار بوده است. و با خود آواز زیبای لالایی می خوانده است.

در خرید برنامه شب بخیر کوچولو شاهد قصه هایی با صدای دلنشین و خاطره انگیز مریم نشیبا هستیم. او با صدای دلنشینش محتوایی سالم، آموزنده و آرامش بخش را به کودکان منتقل می نماید. و آن ها را به خواب آرام می برد.

خرید برنامه شب بخیر کوچولو ایران

خرید برنامه شب بخیر کوچولو از وب سایت کشکول

کشکول به عنوان سایت برتر در زمینه برنامه های نوستالژیک این مجموعه را به بزرگ تر های امروز و کودکان دیروز تقدیم میکند. کودکانی که هر شب رادیو به بغل به رختخواب می رفتند. شب بخیر کوچولو را گوش داده. و خواب خوبی را با این قصه ها به سر می رساندند. در آن زمان که کامپیوتر، تبلت، گوشی و … نبود شب بخیر کوچولو ، لذت کودکی در آن زمان بود.

خرید برنامه شب بخیر کوچولو و سایر برنامه های نوستالژیک

علاوه بر امکان خرید برنامه‌ شب بخیر کوچولو ، برنامه های نوستالژیک زیر در وب سایت کشکول به راحتی قابل دسترسی است. این برنامه ها در پکیج ویژه همراه با ارمغان کشکول به علاقمندان تقدیم می گردد.

خرید کامل برنامه ظهر جمعه رادیو

خرید قصه شب قدیمی رادیو

خرید قصه شب دهه 40

خرید نمایش های جانی دالر

خرید کامل صبح جمعه با شما

خرید برنامه قدیمی رادیو

خرید برنامه قدیمی تلویزیون

خرید برنامه شب بخیر کوچولو