اخبار

خرید آرشیو فیلم مستند

خرید آرشیو فیلم مستند

خرید آرشیو فیلم مستند با کیفیت

عرضه فیلم مستند توضیحی و مشاهده ای

انواع مستندهای تعاملی و انعکاسی

فروش فیلم مستند مدرن

 

 

فیلم مستند یکی از قدیمی‌ترین انواع فیلم است که تأکید خاصی بر بازنمون واقعیت دارد و معمولاً عاری از عنصر تخیل است معمولاً با استفاده از نماهای موجود در آرشیو فیلم – تولید می‌شود…

استناد به حقایق موجود و نزدیکی این نوع فیلم به واقعیت موجب شده که سازندگان فیلم‌های مستند پیش از ساختن این نوع فیلم دست به پژوهش‌های گسترده‌ای بزنند تا بتوانند آثار قابل قبولی در این حوزه ارائه کنند. به همین دلیل، می‌توان فیلم مستند را حاصل پژوهش به صورت تصویری دانست که جایگزین متن مکتوب شده است. از سوی دیگر، وجوه اشتراک زیادی میان یک فیلم مستند و یک مقالۀ علمی پژوهشی وجود دارد که در این مقاله به تشریح آنها پرداخته شده است. اما مشکلاتی که بر سر راه توزیع و تکثیری فیلم مستند، به عنوان اثری مستقل و دارای حقوق پدیدآورنده وجود دارد، موجب شده که این آثار از دسترس پژوهشگران ایرانی علاقه‌مند دور بمانند.

سایت کشکول یکی از اولین سایت های خرید آرشیو فیلم مستند طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان، به تبیین و ترویج بصیرت دینی، معرفی راههای ایجاد جامعه سالم، تبیین لزوم هویت ایرانی اسلامی، ارائه تصویری واقعی از جامعه با هدف اصلاح و نمایش ظرفیت های تاریخی، فرهنگی، قومی و مذهبی اقصی نقاط میهن اسلامی مان می پردازد. همچنین این سایت قصد دارد در کنار فرهنگ سازی و رشد روحیه تحقیق و پژوهش، وظیفه سرگرم سازی و اطلاع رسانی سالم را نیز تقویت نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *