اخبار

آرشیو سریال زیرنویس دار

آرشیو سریال زیرنویس دار

فروش آرشیو سریال زیرنویس دار

فروش بایگانی سریال خارجی

خرید سریالهای ایرانی

آرشیو کارتون های قدیمی

وقتی صحبت از بهترین سریال های خارجی تاریخ میشود نمیتوان معیار دقیقی را به کار برد، این امر کاملا در سینما میتواند جنبه سلیقه‌ای داشته باشد واین مجموعه شامل بهترین سریال‌های خارجی ازنظر IMDB می‌باشد که به شما همراهان  کشکول ارائه می‌شود.در این لیست از نمایشهای تلویزیونی hbo تا بهترین سریال های خارجی 2019 حضور دارد.
با این حال برای دیدن این سریال ها خالی از لطف نیست که زیر نویس آنها هم تهیه شود تا بیشتر در جریان سریال و یا فیلم قرار بگیریم.
سایت کشکول با تهیه آرشیو سریال زیرنویس دار جدید و فروش آن به علاقه مندان به این سری فیلم ها کار شما را برای جستجوی زیر نویس راحت تر کرده است.
زیرنویس فیلم و سریال ها اغلب به صورت فایل جداگانه در فرمت های srt و sub/idx منتشر و در اختیار کاربران قرار میگیرد. این زیر نویس ها میتوانند بدون آنکه یک فایل جداگانه باشند به فایل اصلی فیلم به اصطلاح چسابنده و اضافه شوند.
مترجم‌هایی که زیرنویس‌ فیلم‌ها را حاضر می‌کنند، بدون شک از نادیده‌ترین افراد در صنعت و بازار پرسود دانلود فیلم و سریال هستند. آن‌ها ساعت‌های طولانی برای ترجمه وقت می‌گذارند و با سرعت و دقت سعی می‌کنند اولین فایل را برسانند و در عین حال دقیق و صحیح هم باشد.
کشکول با عرضه قانونی سریال های زیرنویس دار خارجی بدون شک یاری دهنده این زحمت کشان در حوزه تولید زیرنویس فارسی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *